Namioty TIPI-świetny gadżet do pokoju dziecięcego

Namioty TIPI-świetny gadżet do pokoju dziecięcego

czerwiec 26, 2017

Pokoik dziecięcy to miejsce nie tylko snu, ale i nieposkromionej zabawy. Namiot tipi to świetny element, który z jednej strony doda przytulności pokoikowi, a z drugiej – da możliwość dzikiej zabawy w Indian oraz przestrzeń do prawdziwej przygody. Tym razem jednak zamiast budowania namiotów z domowych prześcieradeł, wystarczy rozłożyć na ziemi kolorowe tipi dla dziecka, do którego dodatkowo pasuje rozkładana wewnątrz mata.

Czy warto kupić Tipi?

Tipi dla dziecka są dostępne w wielu wzorach i kolorach, co pozwala indywidualnie dobrać je do pokoju dziecięcego i charakteru dziecka.Z drugiej strony tipi dla dzieci są łatwe w obsłudze, można je składać i przenosić w dowolne miejsce – do ogrodu czy na plażę, a gdy ulegną zabrudzeniu – łatwo je zdemontować i wyprać. W słoneczne dni stanowią świetną ochronę przed słońcem, w deszczowe – pozwalają w domu stworzyć przestrzeń do dobrej zabawy lub spokojnego odpoczynku.

Tipi dla dziecka to doskonały impuls, który pobudza wyobraźnię nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Tipi dla dzieci sprzyja zarówno twórczej zabawie w grupie, ruchowi, jak i przytulnym wieczorom z czytaniem bajek. Oprócz tego tipi może stanowić piękny element wystroju pokoiku dziecięcego. Dzięki prostej konstrukcji, można je trzymać złożone. Tipi dla dzieci to gadżet na wiele lat, z którego korzystają dzieciaki w każdym wieku, niezależnie od innych zainteresowań czy preferencji spędzania czasu.

Każde dziecko bowiem uwielbia kryjówki, zakamarki i zabawę w chowanego, a tipi stwarza nieograniczone możliwości do szalonej zabawy!

     

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij