Cotton balls i łapacze snów – najnowsze trendy w urządzaniu pokoików dziecięcych

Cotton balls i łapacze snów – najnowsze trendy w urządzaniu pokoików dziecięcych

sierpień 7, 2017

Dziecięcy pokoik to nie tylko sypialnia dla najmłodszych, ale także prawdziwa kraina magii dla dzieci. Dlatego przy urządzaniu pokoiku dla dziecka, warto pamiętać o elementach dekoracyjnych, które umilą przebywanie w pokoju i zasypianie. Cotton balls i łapacze snów to najnowsze trendy w urządzaniu pokoików, dzięki którym dzieci spokojniej zasypiają. Te elementy działają także na dziecięcą wyobraźnię.

Ciepłe światło girlandy cotton balls

Girlandy cotton balls to świetlny element wystroju, który wprowadza do pokoiku przytulność oraz przyjazne oświetlenie. Łańcuchy girland składają się najczęściej z 10 ażurowych kul dostępnych w różnych kolorach. Dzięki temu bezproblemowo można dopasować je do wystroju pokoiku. Dzięki zasilaniu na baterie, cotton balls można powiesić także w innych pomieszczeniach czy nawet w ogrodzie. Cotton balls dają ciepłe, nieinwazyjne światło, dzięki czemu sprawdzają się doskonale przy zasypianiu.

Łapacze snów dla łowców przygód

Łapacze snów to tradycyjny amulet Indian z Ameryki Północnej, dzisiaj stosowany na całym świecie w celach dekoracyjnych. Wiszący nad łóżkiem miał tradycyjnie za zadanie przepuszczanie jedynie dobrych snów, zatrzymując koszmary senne. Oprócz swojego podobno magicznego zadania, łapacz snów jest ciekawym elementem wystroju, który rozbudzi wyobraźnię małych odkrywców. Możemy powiesić go nad łóżkiem lub może stać się częścią innego elementu wystroju pokoiku dziecięcego – tipi. Ze względu na małe rozmiary, z łatwością weźmiemy łapacz snów w podróż czy zawiesimy w innym miejscu w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij