Wszystko dla przedszkolaka

Wszystko dla przedszkolaka

Sierpień 31, 2017

Wakacje powoli dobiegają końca… Wielu rodziców rozpoczyna właśnie przygotowania swoich pociech do pierwszego w tym roku szkolnym dnia w przedszkolu. Jak powinna wyglądać wyprawka dla przedszkolaka? Jakich zakupów warto dokonać, aby dni w przedszkolu mijały dziecku wygodnie i miło?

Wyprawka przedszkolaka

Dziecko do przedszkola powinno oczywiście zabrać ze sobą ubranka i buciki na zmianę, ręcznik, przybory higieniczne oraz wybrane artykuły papiernicze. To jednak nie wszystko! Przydatny będzie również materiałowy worek na kapcie, a także własna poszewka na poduszkę i kołdrę. Sklep MINIANIA.PL poleca gotowe zestawy dla zestawy dla przedszkolaka:

Zestawy dla przedszkolaka można dowolnie komponować – wybierając spośród rożnych wzorów i kolorów materiałów dostępnych na naszej stronie.

Kocyki Minky

Wyprawka przedszkolaka będzie niekompletna bez ślicznego i miękkiego kocyka z polaru Minky. Przyda się on zarówno do okrycia podczas leżakowania, jak i podczas zabawy na podłodze. W naszym sklepie znajdziecie wiele wzorów i kolorów, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Kocyki Minky wykonane są ze stuprocentowej bawełny, polaru Minky oraz antyalergicznego wypełnienia z włókniny silikonowej. Dzięki temu są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne dla Twojej pociechy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *