Co powinno znaleźć się w łóżeczku dla dziecka?

Co powinno znaleźć się w łóżeczku dla dziecka?

wrzesień 11, 2017

Komfortowe i funkcjonalne łóżeczko jest niezwykle ważne dla rozwoju dziecka. To w nim maluch odpoczywa po dniu pełnym bodźców, regeneruje swój organizm, rośnie i nabiera sił. Dlatego zadbaj o zdrowy sen swojego maleństwa już od najmłodszych lat.

Materac to podstawa

Nowoczesne materace dla dzieci oferują szereg rozwiązań, zapewniających wygodny i leczniczy odpoczynek. Jednym z nich są łuski gryki, które działają bakteriobójczo i skutecznie uniemożliwiają rozwój roztoczy. Dzięki właściwościom antyalergicznym świetnie sprawdzi się także wypełnienie piankowe, które – podobnie, jak gryka – zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i idealnie dostosowuje się do kształtu ciała maleństwa, wspomagając leczenie wad kręgosłupa.

Pościel i kołderka na słodki sen

Dla zdrowia i bezpieczeństwa malucha niezbędne jest także odpowiednie wypełnienie dziecięcej poduszeczki i kołderki. Upewnij się, że zawierają one antyalergiczną włókninę o wysokiej gramaturze, zachowującą swój kształt przez całą noc. Śliczne, bawełniane pościele do łóżeczka pozwolą natomiast utrzymać optymalną temperaturę ciała. Dla większego komfortu i bezpieczeństwa wybierz także ochraniacze na szczebelki, zapewniające beztroski sen nawet największym wiercipiętom.

Zestawy do łóżeczek

Chcesz mieć pewność, że łóżeczko Twojego dziecka będzie naprawdę komfortowym miejscem odpoczynku? Nasze zestawy do łóżeczek zawierają to, co niezbędne, aby Twoja pociecha zdrowo się rozwijała. Łóżeczko, materac, zdrowotna pościel i akcesoria to wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić maleństwu energię na podbój świata od samego rana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij