Pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci!

Pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci!

Listopad 15, 2017

Pierwsze zabawki dla dziecka

Święta to czas prezentów – robiąc świąteczne zakupy wybierzmy te zabawki, które pomogą nam zadbać o rozwój naszego dziecka. Kupując pierwsze zabawki dla dziecka warto skupić się na ich prostocie – dziecko w tym wieku potrzebuje przede wszystkim bodźców wzrokowych. Wręczając mu do rąk świąteczny upominek, warto zwrócić uwagę by był on w odpowiednich kontrastowych kolorach – najlepiej sprawdzi się tutaj połączenie czarnego z białym. Na naszego malucha działają pozytywnie także zabawki wydające dodatkowe odgłosy i pobudzające zmysł dotyku – tak zwane zabawki sensoryczne.

Ciepłe prezenty na zimowe święta

Trafionym pomysłem na pierwsze zabawki dla dziecka będzie także mięciutki termofor Termofoxi. Pozwoli przyjemnie zasnąć po mroźnym spacerze, a w razie bólu gardła, kolki czy gorączce pomoże Twojemu maluchowi pozbyć się choroby. Termofoxi dodatkowo może pełnić rolę pluszaka – dziecko od razu pokocha go za przyjazny lisi wygląd. Termofoxi jest idealny jako zabawka dla dziecka, gdyż długo z niej nie wyrośnie. Termofor jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.

Gryzak pod choinkę

Gryzak, który pozornie nie wydaje się być zabawką, z pewnością przyda się naszemu dziecku! Warto pomyśleć o nim w kontekście pierwszych zabawek dla dziecka. Szeleszczące gryzaki o zróżnicowanej fakturze, złożone z kilku różnych rodzajów materiałów pomogą dziecku w rozwoju, w poznawaniu świata, a przy okazji wywołają na jego buzi uśmiech i radość!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij