Pomysły na świąteczne prezenty dla rodziców maluszków!

Pomysły na świąteczne prezenty dla rodziców maluszków!

Listopad 25, 2017

Jak wybrać prezent dla młodego rodzica?

Świąteczna gorączka prezentów to czas kiedy często stajemy przed wyborem, jaki prezent kupić świeżo upieczonym rodzicom. Czasami trudno jest podjąć właściwą decyzję, zwłaszcza w momencie, kiedy sami nie mamy dzieci. Decydując się na prezenty dla rodziców maluszków, warto wcześniej dowiedzieć się, co już posiadają. Jeśli jednak planujemy niespodziankę, z pewnością znajdziemy listę uniwersalnych rzeczy, które przydadzą się w każdej sytuacji!

Kocyk dla maluszka

Seria Minky to zestawy, które zachwycą każdego rodzica! Minky oferuje szeroki wybór wzorów na materiałach, a produkty, które oferują przydadzą się każdemu maluszkowi. Minky to firma tworząca kocyki, pościeli, poduszki i akcesoria do dziecięcego łóżeczka, które można połączyć w komplety według pasujących do siebie wzorów. Zimowym hitem, zwłaszcza dla aktywnych rodziców, spędzających dużo czasu na dworze, z pewnością będzie śpiworek Minky dla maluszka. Idealny na długie spacery zimą, gdyż dzięki niemu dziecko nie musi nosić bucików podczas spaceru. Minky to ciepły polarek, dzięki któremu zima nie będzie straszna żadnemu maluchowi.

Pomysły na praktyczne prezenty dla młodych rodziców

Dobrym prezentem dla młodych rodziców będą także butelki lub gryzaki. Mając na względzie komfort maluszka warto sprezentować młodym rodzicom antykolkową butelkę szerokootworową “EasyStart “Newborn baby”. Butelki dostępne są w dwóch rozmiarach: 120 ml i 420 ml, w kilku wersjach kolorystycznych. To nowoczesny produkt, który pomoże młodym mamom łączyć karmienie piersią z karmieniem z butelki. Dzięki butelkom “Newborn baby” maluszek może uniknąć kolki. Innym dobrym pomysłem na prezent będą też gryzaki w kształcie owoców, które ukoją ból podczas ząbkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij