Świąteczno-zimowy wystrój pokoiku dziecięcego

Świąteczno-zimowy wystrój pokoiku dziecięcego

grudzień 11, 2017

Przytulnie na święta

Święta to moment, kiedy sporo czasu spędzamy w domu. Na dworze robi się wcześnie ciemno – jest to doskonała okazja by z zacisza domowego stworzyć prawdziwie przytulne miejsce, skąd będziemy obserwować padający za oknami śnieg. Dekorując na ten specjalny czas nasz dom, nie zapomnijmy o pokoiku dziecka. Jego spokojny świat idealnie wpasowuje się w ciepłe i zaciszne święta, a tworząc w środku przyjazny klimat i montując przytulne oświetlenie sprawimy, że już od pierwszego roku życia naszego maluszka, święta będą dla niego szczególnym i mile kojarzącym się czasem.

Zimowe oświetlenie

By uczynić pokój przytulniejszym, przydadzą się świecące kolorowe cotton balls. Dają ciepłe światło, przy którym można spokojnie zasnąć, a w razie potrzeby także bawić się wieczorem. Kolory można dobrać tak, by pasowały do reszty wystroju pokoiku dziecięcego. Cotton balls mogą służyć jako dopełnienie choinki w dziecięcym pokoju lub można je zawiesić w okolicy okna. Pięknie oświetlą zasłonki w dziecięcym pokoju.

Wystrój pokoiku dziecięcego

Klimatu niewątpliwie dodadzą zasłonki. Zasłony na okno można dobrać pod kolor pościeli dla dziecka – do zimowej aury na pewno będą pasować gwiazdki. Nad łóżeczkiem dla dziecka można dodatkowo rozwiesić proporczyki z materiału z takim samym gwieździstym wzorem. Pościel dla dziecka można dopasować do ochraniaczy na szczebelki, dzięki temu stworzymy w pokoiku dziecięcym harmonię oraz świąteczny wystrój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij