SKRZYNIE NA ZABAWKI NOWY HIT

SKRZYNIE NA ZABAWKI NOWY HIT

styczeń 31, 2018

Skrzynie na zabawki

Pokój dziecka to nieustający plac zabaw, a co za tym idzie – miejsce, w którym bałagan tworzy się sam z prędkością huraganu. Istnieją jednak sposoby, by do dziecięcego pokoju wprowadzić choć trochę ładu, a przy okazji, za pomocą estetycznych mebli, nadać mu indywidualny charakter.

Wszystkie zabawki w jednym miejscu

By uporządkować nieco pokój dziecka, warto wstawić do niego drewnianą skrzynkę, która pomieści wszystkie zabawki. Skrzynki na zabawki mają różne rozmiary, w zależności od potrzeb każdej pociechy. Skrzynie idealnie nadają się do przechowywania nie tylko zabawek, ale i ubranek czy np. pościeli oraz – co istotne z perspektywy dziecka – same skrzynie mogą posłużyć zabawie! Niektóre z nich posiadają drewnianą pokrywę, inne są na kółkach, dzięki czemu można je łatwo przesuwać i korzystać z nich nie tylko w pomieszczeniu, ale i na świeżym powietrzu. Niezależnie od miejsca – pomogą zachować porządek i spakować wszystkie zabawki.

Stylowy element pokoju dziecięcego

Skrzynie na zabawki to także nowoczesny i stylowy element dekoracyjny. Skrzynki wykonane są z drewna sosnowego i pomalowane są ekologiczną, antyalergiczną farbą. Niektóre dodatkowo posiadają kolorowe elementy dekoracyjne – do wyboru spośród szerokiej gamy wzorów, od chmurek po motylki i żaglówki. Wszystkie ozdoby są ręcznie wykonywane z drewnianej sklejki. Na wieku znajduje się miękkie siedzisko, dzięki czemu skrzynka jest praktycznym meblem w pokoju dziecka. Ich solidne wykonanie sprawia, że posłużą na lata, a zbiegiem czasu naturalnie zmienią swoje przeznaczenie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij