Łapacz snów -nowy trend

Łapacz snów -nowy trend

maj 8, 2018

 Łapacz snów – nowy trend

Jednym z najpopularniejszych ostatnio wzorów  , który świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym jest łapacz snów – zarówno ten wiszący nad łóżkiem jak i ten, który ozdabia materiały i widnieje na tkaninach. Łapacz snów to ponadczasowy wzór, który dla dziecka może stać się amuletem przywodzącym na myśl tajemnicze legendy i indiańskie historie. Pomoże zasnąć Twojemu dziecku i śnić o dalekich krainach czy rozległych preriach.

Łapacz snów na pościeli Twojego dziecka

Z tajemniczym łapaczem snów – warto sprawić swojemu dziecku pościel lub kocyk właśnie z takim motywem. Idealny dla dziecka będzie komplet poszewek, zarówno na kołdrę jak i na poduszkę wykonany ze stuprocentowej bawełny pierwszego gatunku. Poszewki posiadają bezpieczne suwaczki i idealnie wkomponują się w łóżeczko dziecka. Dodatkowym elementem do kompletu będzie jesienno-zimowy kocyk Minky, który może służyć także jako dodatkowa kołderka w łóżeczku czy jako mata podczas zabawy.

Talizman, który czuwa nad Twoim dzieckiem

Łapacze snów nigdy nie wyjdą z mody. Te piękne i nieco tajemnicze zawieszki o stonowanych delikatnych kolorach pozwolą lepiej zasypiać Twojemu dziecku i przy okazji będą ciekawym elementem wystroju jego pokoiku. Etniczny charakter łapaczy sprawi wprowadzi do pokoju dziecka nastrój przygody. Łapacz snów można zawiesić także według starej indiańskiej tradycji – nad wejściem do tipi, w którym bawi się maluszek. Niezależnie od miejsca, w którym zawiśnie, łapacz według wierzeń powinien przepuszczać jedynie dobre sny, czego życzymy każdemu dziecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij