Bambusowe kocyki – idealne okrycie na chłodny wieczór

Bambusowe kocyki – idealne okrycie na chłodny wieczór

czerwiec 25, 2018

Lato sprzyja długim wieczorom nad rzeką, w ogrodzie i na łące. Zazwyczaj jednak zanim się zorientujemy – gorący dzień zamienia się w nieco chłodniejszy wieczór. Mimo pięknej pogody, późne godziny mogą zwiastować ochłodzenie. Żeby nie rezygnować z uroków wakacyjnych dni spędzanych razem, warto zaopatrzyć się w ciepły sweter, a naszemu dziecku dostarczyć bambusowy kocyk. Pokocha go od pierwszego dotyku!

Koc bambusowy w kilku odcieniach

Kocyk bambusowy to niezwykle eleganckie okrycie, które spodoba się twojemu dziecku. Jego delikatna struktura składająca się w 50% z włókien bambusowych oraz w 50% z bawełny sprawi, że wieczory spędzone na świeżym powietrzu staną się przyjemniejsze. Delikatne, stonowane kolory kocyka działają uspokajająco, a jego aksamitna struktura sprawia, że najchętniej wtulilibyśmy się w niego i zasnęli jak nasza pociecha. Koce bambusowe mają dodatkowo właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu mogą być używane praktycznie przez cały rok.

Koce bambusowe to wybór przyjazny naszej planecie

Wiemy, że nawet najdrobniejsze codzienne gesty oraz nasze wybory mają wpływ na losy naszej planety. Dlatego staramy się wspierać rozwiązania ekologiczne, których produkcja nie szkodzi środowisku naturalnemu. Kocyki bambusowe to rozwiązanie dla świadomych ekologicznie rodziców – jest to bowiem materiał, który jest w 100% biodegradowalny i ulega całkowitemu, naturalnemu rozkładowi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kocyk bambusowy to najlepszy wybór zarówno dla dziecka jak i dla środowiska naturalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij