Pomysł na świetną zabawę w domu i ogrodzie? Suchy basen!

2 lipca, 2018

Słońce, ogród i lejący się żar z nieba sprzyjają kąpielom w przydomowych dziecięcych basenikach. Kolorowe bibeloty pływają po powierzchni, a woda systematycznie wychlapuje się poza krawędzie. Ale co zrobić, kiedy pogoda nie rozpieszcza, niebo zakryte jest chmurami i temperatura nie zachęca do wejścia do wody? Warto wtedy mieć pod ręką suchy basen!

Kąpiele na dworze i w domu

Suchy basen to propozycja, która spodoba się wszystkim dzieciakom. Wypełniony po brzegi kolorowymi piłkami basenik może śmiało być miejscem zabaw zarówno na zewnątrz w ogrodzie jak i w pokoju. Ta druga możliwość sprawdzi się idealnie w trakcie niepogody. Suchy basen to gwarancja zabawy przez cały rok, niezależnie od temperatur, które panują na zewnątrz. Basen wypełniony jest kolorowymi piłeczkami – mieszając odpowiednio dużo kolorów, basen stanie się także wielobarwną zabawką, która dobrze skomponuje się z resztą wystroju pokoju dziecięcego.

Radość i wygoda

Dla wygody dzieci, suche baseny dostępne są w dwóch wariantach: w kształcie koła oraz w kształcie kwadratu. Ze względu na swoje przeznaczenie, baseny są wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny. Dodatkowo pokrowiec basenu posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu z łatwością można go ściągnąć i wyprać. Piłeczki są niezbędnym elementem wyposażenia – wytrzymałe, wielokolorowe, nie ulegają zniekształceniom. Wszystkie materiały, które zostały wykorzystane do stworzenia baseniku posiadają certyfikaty – jest to produkt, który posłuży dzieciom przez lata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia