Moskitiery – piękna dekoracja i ochrona przed insektami latem

12 lipca, 2018

Lato w pełni. Wakacje to niekończąca się zabawa, śmiech oraz radość. Jeśli planujemy spędzić wakacje na łonie przyrody to pamiętajmy, że wyjazd to także niekończące się ugryzienia komarów oraz nieproszeni goście w dziecięcym kojcu – małe pajączki, muszki i inne drobne owady. Żeby osłonić dziecko przed ich ukąszeniami oraz przed wieczornymi wizytami insektów warto zadbać o odpowiednią moskitierę.

Piękna moskitiera z kokardą zapewni spokojny sen maluszkowi

Delikatna i przewiewna moskitiera to doskonała ochrona podczas letnich drzemek na świeżym powietrzu. Tiul, z którego wykonana jest moskitiera zapewni przewiew oraz odpowiednią wentylację łóżeczka dziecka. Jednocześnie jest to materiał, który zatrzyma wszystkie insekty i pozwoli na spokojny sen maluszka. Dodatkowo, moskitiera dla dzieci ozdobiona jest kolorową kokardką, dzięki czemu może być także pięknym elementem dekoracyjnym.

Moskitiery dla dzieci – zarówno do domu jak i do ogrodu

Moskitiery dla dzieci sprawdzą się w każdych warunkach. Jeśli podczas gorącego lata nasz maluszek śpi przy otwartym oknie, moskitiera będzie idealnym zabezpieczeniem przed komarami i insektami. Jeśli spędzamy wakacje aktywnie i w ciągu dnia dziecko potrzebuje popołudniowej drzemki – nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć ze sobą moskitierę! Jej lekkość oraz łatwość w pakowaniu to atuty, które sprawią, że popołudniowa drzemka na łące będzie przyjemniejsza – nie przeszkodzą w niej żadne muszki ani niechciane owady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia