Skorzystaj z super promocji na jesień!

22 listopada, 2018

Listopad oprócz coraz krótszych dni, coraz większych ulew i coraz mocniejszego zanieczyszczenia powietrza ma dla nas także miłe niespodzianki! Czekają na nas bowiem aż trzy okazje, które w sklepie miniania.pl sprawią, że wasze portfele ucieszą się z kolejnych zakupów! Zapraszamy na Black Friday, Cybermonday i na Dzień Darmowej Dostawy! Końcówka listopada to idealny czas na przedświąteczne zakupy!

Rabaty dla każdego!

Od tygodni zapominasz o kupnie wymarzonego koca bambusowego dla swojej pociechy? A może mimo że już listopad, twoje maleństwo wciąż nie ma czapeczki na jesienną słotę? Lub czas na to, żebyś w końcu zrobiła sobie prezent w postaci super pojemnej torby Mommy Bag? Niezależnie na to, na jaki drobiazg lub planowany od dawna większy zakup polujesz, przygotuj się na cały weekend pełen wyprzedaży. Od 23 do 25 listopada na kod BLACKFRIDAY czekają na was obniżki w wysokości 15%!

Poniedziałek dla spóźnialskich

Jeśli jednak w weekend z wyprzedażą Black Friday nie udało się kupić wymarzonego łóżeczka Gwiazdki, zapomniałaś, że planowaliście kupić kojec Minky albo już po fakcie odkryłaś, że ten łapacz snów jednak pasuje do pokoiku dziecka – nic straconego! Dla spóźnialskich przygotowaliśmy specjalny Cybermonday! 26 listopada na wszystkie produkty w sklepie oferujemy 10% zniżki. Wystarczy podać nowy kod promocyjny: CYBERMONDAY. To jeszcze wciąż nie koniec – ostatnie dni listopada to prawdziwe święto zakupów. 27 listopada świętować będziemy Dzień Darmowej Dostawy. Każdy z tych dni to świetna okazja na zaległe zakupy, przedświąteczny shopping i na zaopatrzenie się w prezenty mikołajowo-gwiazdkowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia