Nowy członek w rodzinie? Zobacz, jak wybrać zabawki na pierwsze Święta!

15 grudnia, 2018

Grudzień obfituje w okazje do kupna prezentów. Jeśli dodatkowo nasze maleństwo całkiem niedawno pojawiło się na świecie, to okazji do przyjmowania zabawek, gadżetów, gryzaków i kocyków dla noworodka jest jeszcze więcej. Jak pogodzić te wszystkie okazje, żeby kupować przede wszystkim mądrze a nie jak najwięcej?

Wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję

Jeśli właśnie zostałeś rodzicem lub w twojej rodzinie pojawił się nowy członek rodziny, na pewno chcesz podarować maluszkowi na pierwsze święta coś wyjątkowego, co posłuży dziecku przez wiele lat. Warto zawsze skonsultować taki prezent z rodzicami, którzy wiedzą najlepiej, czy woleliby zestaw pieluch tetrowych czy flanelowych. Biorąc pod uwagę wydatki, które wiążą się z przyjściem dziecka na świat, w kwestii prezentów warto postawić na ich użyteczność. Takim prezentem będzie na pewno bawełniany kojec lub kojec supermami. Są to propozycje prezentów, które będą przydatne przez długi czas. Kojec może służyć zarówno jako wkładka do łóżka, do wózka, ale także jako łóżeczko turystyczne.

Wspólny pomysł na duży prezent

Rodzinne święta to dobra okazja na wspólny większy prezent dla maluszka. Chcąc sprawić mu prezent pod choinkę, można w kilka osób zadbać o kompletną wyprawkę i w ten sposób zaopatrzyć dziecko w kołyskę, przewijak, wanienkę i okrycie kąpielowe z kolekcji bambusowej. Oczywiście dobrze także wtedy pamiętać o dorzuceniu do puli prezentów typowej zabawki – może to być przykładowo grzechotka foka na rękę lub grzechotka na wózek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia