Świąteczne wizyty u rodziny? Zobacz, co przyda Ci się dla maluszka!

Świąteczne wizyty u rodziny? Zobacz, co przyda Ci się dla maluszka!

grudzień 17, 2018

Kursując w chłodne zimowe dni między jedną babcią a drugą, między odwiedzinami u brata pod miastem, a wyjazdem na drugi koniec Polski do teściów i dodatkowo od znajomych do znajomych, warto zaopatrzyć się w podręczną torbę. Spakujemy do niej wszystko, co może przydać się dziecku podczas niekończących się wizyt i dzięki czemu tegoroczne święta przebiegną bezstresowo.

Zestaw awaryjny

W podręcznym zestawie awaryjnym nie może zabraknąć najważniejszych przyborów! Koniecznie spakuj do podręcznej torby pieluszki tetrowe, przewijak (idealny w takiej sytuacji będzie kompaktowy przewijak turystyczny stworzony wręcz do korzystania z niego w sytuacjach poza domem) oraz kocyk jesienno-zimowy.

Zestaw uspokajający

Wiadomo, że natężenie wrażeń potrafi zmęczyć nawet najbardziej nieśmiertelnego i rozgadanego malucha. Dlatego do swojej torby zawsze warto dorzucić – w zależności od preferencji maluszkasilikonowy gryzak, grzechotkę z gryzakiem wodnym czy smoczek silikonowy. Warto także mieć ze sobą bawełniany koc dla dziecka, pod którym maluszek będzie mógł się zdrzemnąć.

Zestaw rozrywkowy

Święta to jednak przede wszystkim czas radosnych spotkań. Zadbaj o to, by Wasze rodzinne obiady były szczęśliwym czasem także dla dziecka. Spakuj do torby zabawki – zarówno takie, którymi dziecko będzie mogło bawić się samo w czasie kiedy dorośli będą zajęci rozmową, jak i takie, którymi pobawi się z innymi dziećmi obecnymi na spotkaniu. Warto zatem mieć pod ręką, w zależności od wieku dziecka, książeczki kontrastowe, zestaw sensorków, lalkę France czy kotka Kropka. Dzięki takiemu zestawowi jesteście gotowi na każde wyjście w odwiedziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij