Ładnie i użytkowo – ochraniacze na łóżeczka

11 marca, 2019

Ładnie i użytkowo – ochraniacze na łóżeczka

Dobierając wystrój do pokoju dziecięcego często zapominamy o szczegółach. Skupiamy się na oświetleniu, dobieramy dokładnie kolor dziecięcego tipi i wkładamy dużo wysiłku w dopasowanie pościeli, materacy i kocyków. Zadbajmy jednak o szczegóły i wybierając ochraniacze na szczebelki, zwróćmy uwagę na ich wzór i kolory – dzięki temu zadbamy o połączenie estetyki i funkcjonalności.

Ochraniacz na szczebelki – który wybrać?

 

Ochraniacz na szczebelki to ważny element łóżeczka dziecięcego. Chroni dziecko przed uderzeniem o szczebelki. Dobierając odpowiedni ochraniacz do łóżeczka swojego dziecka, mamy do wyboru kilka jego modeli. Czy zdecydować się na ochraniacz modułowy? A może wybrać ochraniacz dwustronny? Dla kogo będzie przydatny ochraniacz na szczebelki jednostronny? Wszystko zależy od potrzeb naszego dziecka i od ochrony, którą chcemy mu zapewnić. Każdy z ochraniaczy to niezbędny element pokoiku dziecięcego. Decydując się na ten odpowiedni dla łóżka naszego dziecka, zadbajmy też o estetykę!

Przyjemne z pożytecznym – ochraniacz na szczebelki

 

Nawet tak funkcjonalny przedmiot jak ochraniacz na szczebelki może być ładny! Ochraniacz w miętowe gwiazdki? A może ochraniacz na szczebelki w klasyczne kropki? W pokoju małego konstruktora z pewnością sprawdzi się ochraniacz na szczebelki z wzorem w koparki, a dla dziecka eksplorującego przyrodę – ochraniacz na szczebelki z motywem leśnych zwierzątek. Można też zdecydować się na bardziej klasyczne wzory i wybrać ochraniacz na szczebelki modułowy ze wzorem w zygzaki i kropki. Dla fanów minimalizmu pozostają jeszcze ochraniacze na szczebelki jednobarwne – klasyka w postaci bieli lub błękitu idealnie dopasuje się do reszty wystroju pokoiku dziecięcego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia