Wiosenne orzeźwienie – jakie wzory wybrać, by wiosna zagościła już w pokoiku Twojego dziecka?

11 marca, 2019

Kiedy za oknem słońce świeci coraz mocniej, czas przestawić się na tryb wiosenny. Wiosna to nie tylko budząca się do życia przyroda i coraz dłuższe dni. To przede wszystkim feria barw, która wreszcie zastępuje ponury, brudny śnieg. Żeby móc świętować nadejście ciepłych dni, wprowadźmy wiosnę do naszego domu! Dobierając wystrój mieszkania, zadbajmy o odpowiednie wzory i kolory, a zobaczymy, że od razu zrobi się cieplej!

Wzory na wiosnę

Zapomnijmy o smutnych, ciemnych kolorach. Czekając na wiosnę i na jej powiew, dopasujmy pościel do łóżeczka dziecka, by czuło ono wiosnę nawet przez sen! Pościel ze wzorem w soczyste, zielone gruszki, poszewki z pięknymi flamingami w intensywnym kolorze różu czy pościel w kolorowe motyle to idealny sposób na wprowadzenie wiosny do pokoju dziecka. Wychodząc coraz częściej na dwór w ciepłe dni, możemy powoli także przestawiać się z ciepłych, grubych kocy, na lekkie letnie kocyki Minky. Tutaj także możemy dopasować odpowiedni wzór do naszego wiosennego nastroju. Letni kocyk Minky w różowe gruszki, kocyk Minky w kwiaty czy w kolorowe serduszka, wprowadzą do naszych spacerów lekkość wiosny.

Króliczki – wiosenne motywy na akcesoria dla dzieci

Wprowadzajac wiosnę do swojego domu, możesz zadbać o takie szczegóły, jak wyjątkowe okrycie kąpielowe Bunny. Nie ma chyba bardziej wiosennego zwierzaka niż zajączek! Niech na wiosnę twoje dziecko okryje się wyjątkowym okryciem z frotty bambusowej Bunny z kapturem w kształcie króliczka. Innym pomysłem na powitanie wiosny niech będzie plecaczek króliczek. Plecaczek posiada piękne królicze uszy i jest idealny na pierwsze wiosenne wycieczki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia