Pomysł na świąteczne prezenty dla maluszków

26 listopada, 2019

Ulubione święta małych i dużych? To oczywiście Święta Bożego Narodzenia. Zimowy klimat, śnieżne krajobrazy, choinka i przede wszystkim… prezenty. Nie masz pomysłu czym obdarować własnego brzdąca lub maleństwo w Twojej rodzinie? Zerknij na nasze prezentowe inspiracje i ruszaj na świąteczne zakupy w sklepie miniania.

Czar wspomnień

Któż z dorosłych nie marzył w dzieciństwie o koniu na biegunach? Pora obdarować tą ponadczasową zabawką maluszka! Masz pewność, że stanie się on prawdziwym przyjacielem obdarowanego dziecka i kompanem do rewelacyjnej zabawy. Zabawki dostępne w sklepie miniania, prócz funkcji bujania mają też szereg innych atrakcji, które umilą dziecięcą rozrywkę. Konik może ruszać pyskiem i ogonem, wydawać odgłosy, a oprócz tego jest też wygodny i mięciutki, wykonano go bowiem z miękkiego pluszu. Idealny do nawet najdłuższej zabawy.

A może lampki?

Prawdziwą gratką dla malucha będzie też piękny i funkcjonalny gadżet – lampka do dziecięcego pokoju. Lampka z pozytywką kurczaczek to frajda dla dziecka – wystarczy nakręcić pozytywkę, by dostarczyć maleństwu wielu wrażeń. Pięknym i przydatnym przedmiotem są także lampki misie. To urocze zwierzaczki, które pozwolą dziecku oswoić się z ciemnością, mamie oświecą w nocy drogę do łóżeczka, a w ciągu dnia ozdobią pomieszczenie. Lampki miesie są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Dostępne w wielu wariantach – jedna z nich z pewnością będzie odpowiednia jako świąteczny prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia