Powroty do żłobków i przedszkoli – przydatne akcesoria dla dzieci

Powroty do żłobków i przedszkoli – przydatne akcesoria dla dzieci

sierpień 27, 2020

Już za parę dni większość naszych pociech wróci do żłobków i przedszkoli. Niektóre maluchy zaprowadzimy do tych miejsc po raz pierwszy. Jak powinna wyglądać wyprawka do żłobka czy przedszkola i jakie akcesoria będą przydatne?

Do przedszkola by się szło!

Ciekawą propozycją dla wszystkich rodziców 3-6 latków Kolekcja Przedszkolaka. Znajdziecie w niej milutkie i praktyczne kocyki minky, a także Zestaw Przedszkolaka, na który składają się: poszewki na poduszkę i kołderkę z imiennym grawerem oraz worek na kapcie z grawerem. Wzory bawełny i minky można łączyć dowolnie ze wzorami dostępnymi w naszym sklepie. Fajną propozycją dla przedszkolaków są też nasze Plecaczki Króliczki. Wykonane są z wysokiej jakości pianki i mają możliwość personalizacji.

Dla najmniejszych

Dla maluchów, które wybierają się do żłobka, oprócz prześcieradeł, pościeli, kocyka i zapasowych ubranek, potrzebne są także różne artykuły higieniczne i produkty dziecięce. Do naszego sklepu zapraszamy m. in. po smoczki, kubki do picia i pierwsze zabawki. W żłobku przydadzą się także różnego rodzaju pieluszki tetrowe, pieluszki muślinowe i pieluszki bambusowe. Na miniania.pl znajdziecie mnóstwo wzorów i kolorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Warto pamiętać, aby wyprawka do żłobka czy przedszkola była podpisana. Możemy skorzystać z gotowych naklejek lub samodzielnie opisać rzeczy naszego dziecka za pomocą specjalnego pisaka lub wyszyć imię dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij