Powroty do żłobków i przedszkoli – przydatne akcesoria dla dzieci

Powroty do żłobków i przedszkoli – przydatne akcesoria dla dzieci

Sierpień 27, 2020

Powroty do żłobków i przedszkoli – przydatne akcesoria dla dzieci

Już za parę dni większość naszych pociech wróci do żłobków i przedszkoli. Niektóre maluchy zaprowadzimy do tych miejsc po raz pierwszy. Jak powinna wyglądać wyprawka do żłobka czy przedszkola i jakie akcesoria będą przydatne?

Do przedszkola by się szło!

Ciekawą propozycją dla wszystkich rodziców 3-6 latków Kolekcja Przedszkolaka. Znajdziecie w niej milutkie i praktyczne kocyki minky, a także Zestaw Przedszkolaka, na który składają się: poszewki na poduszkę i kołderkę z imiennym grawerem oraz worek na kapcie z grawerem. Wzory bawełny i minky można łączyć dowolnie ze wzorami dostępnymi w naszym sklepie. Fajną propozycją dla przedszkolaków są też nasze Plecaczki Króliczki. Wykonane są z wysokiej jakości pianki i mają możliwość personalizacji.

Dla najmniejszych

Dla maluchów, które wybierają się do żłobka, oprócz prześcieradeł, pościeli, kocyka i zapasowych ubranek, potrzebne są także różne artykuły higieniczne i produkty dziecięce. Do naszego sklepu zapraszamy m. in. po smoczki, kubki do picia i pierwsze zabawki. W żłobku przydadzą się także różnego rodzaju pieluszki tetrowe, pieluszki muślinowe i pieluszki bambusowe. Na miniania.pl znajdziecie mnóstwo wzorów i kolorów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Warto pamiętać, aby wyprawka do żłobka czy przedszkola była podpisana. Możemy skorzystać z gotowych naklejek lub samodzielnie opisać rzeczy naszego dziecka za pomocą specjalnego pisaka lub wyszyć imię dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *