Spodziewasz się dziecka? Zobacz nasze produkty dla przyszłych mam!

Spodziewasz się dziecka? Zobacz nasze produkty dla przyszłych mam!

sierpień 27, 2020

Okres ciąży to dla przyszłej mamy wyjątkowy czas, który warto odpowiednio docenić i celebrować. W naszym sklepie znajdziecie produkty dla kobiet w ciąży, które sprawią, że tych 9 miesięcy minie w komfortowej i przyjemnej atmosferze. W co warto się zaopatrzyć spodziewając się dziecka? Zapraszamy do lektury artykułu!

Ułóż się wygodnie, mamo!

Przydatnym akcesorium podczas ciąży jest bez wątpienia bawełniana poduszka rogal. Umożliwia ułożenie się w wygodnej pozycji i odciążenie kręgosłupa. Doceni ją każda przyszła mama, której prędzej czy później brzuszek zacznie trochę doskwierać. Po porodzie poduszka rogal może przydać się także podczas karmienia maluszka piersią.

Koszule ciążowe i szlafroki

Dla przyszłej mamy liczy się komfort nie tylko w trakcie dnia, ale również w nocy! Paniom w ciąży polecamy do spania bardzo wygodne koszule ciążowe i szlafroki. Dzięki nim przyszła mama będzie mogła bez skrępowania spędzać czas w domu i przed porodem w szpitalu.

Przygotowania

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami i jest coraz bliżej? W naszym sklepie znajdziecie różne produkty, które powinna zawierać wyprawka do szpitala: majtki poporodowe, podkłady poporodowe czy wkładki laktacyjne. Ciekawą propozycją, na przykład na prezent, jest torba dla mamy lub mommy bag. Pomieszczą one wszystkie potrzebne rzeczy i ułatwią ich transport oraz przechowywanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij