Kocyki – jaki wybrać dla swojego maluszka?

3 grudnia, 2020

Jesień i zima to czas, gdy podobnie jak w cieplejszych miesiącach potrzebujemy kontaktu ze świeżym powietrzem, ale równocześnie ochrony przed zimnem i mrozem. Nie inaczej jest w przypadku maluszków – one także potrzebują chronić się zimą i to w większym stopniu niż dorośli, ponieważ ich skóra jest bardziej wrażliwa. Oto kocyki, które pozwolą tego dokonać.

Kocyk jesienno-zimowy dla każdego brzdąca

Różne są gusta dorosłych i różne preferencje nawet najmłodszych dzieciaczków. Wzrok części z nich przyciągają intensywne wzory, inne lubią wodzić oczkami za abstrakcyjnymi wzorkami. Dla każdego znajdzie się odpowiedni kocyk jesienno-zimowy, dostępny w sklepie MiniAnia w wielu różnych wariantach. Łączy je jedno – z jednej strony wykonane są z bawełny, a z drugiej z miłego i miękkiego polaru Minky. Ten kocyk jest niezwykle przyjemny w użytkowaniu, zapewnia maluszkowi ciepło, komfort i poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom pewność, że brzdąc nie będzie zmarznięty w trakcie wyjścia.

A może kocyk bawełniany?

Ten kocyk jest równie ciepły i przyjemny w dotyku, a dodatkowo możesz go użyć również w trakcie domowych zabaw. Koc bawełniany z misiem jest wykonany z 100% jakości bawełny i wyłącznie atestowanych materiałów. Wykończony lamówką i przyciągający wzrok dzięki przyjemnemu nadrukowi z misiem. Świetnie nada się na spacery o różnych porach roku, a także do wspaniałych zabaw we własnym domu. Sprawdź ten wyjątkowy kocyk i zapewnij maluchowi przyjemne chwile z kocykiem z misiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MiniAnia