Pomysły na mikołajkowe prezenty dla maluchów

Pomysły na mikołajkowe prezenty dla maluchów

grudzień 3, 2020

Mikołajki już tuż tuż, a wraz z nimi dylematy związane z prezentami. Chcesz obdarować malucha czymś wyjątkowym, co sprawi mu przyjemność, a nie masz na to pomysłu? Podpowiadamy najlepsze mikołajkowe prezenty dla malucha, czyli pierwsze zabawki.

Piłeczka dla stymulacji zmysłów

Ta piłeczka to wyjątkowa zabawka dla najmłodszych, łącząca zabawę z rozwojem. Wykonana z miękkiej tkaniny materiałowa piłeczka to gadżet, który rozwija zmysły i pozwala maluszkowi poznawać świat. Dziecko chętnie skupia wzrok na kontrastach, których w tej zabawce nie brakuje. Wewnątrz piłeczki znajduje się grzechotka, a miękki materiał zachęca do łapania w rączkę. Niewielki rozmiar pozwoli zabrać ją zawsze ze sobą. Piłka Mom’s care to idealny prezent mikołajkowy dla dziecka.

Jedna grzechotka to za mało!

Oto kolejna inspiracja na prezent z okazji Mikołajek dla dziecka. Te wyjątkowo poręczne zabawki wprost proszą się, by trafić w malutkie ręce – zestaw pierwszych grzechotek PASTEL to lekkie i poręczne bibeloty, które są chętnie chwytane przez małe dzieci. Zabawki są wielofunkcyjne – wyposażono je w elastyczne gryzaki przynoszące maluchowi ulgę w trakcie ząbkowania, są poręczne oraz lekkie, co pozwala bez trudu chwycić je przez dziecko, a dodatkowym plusem są kształty interesujące dzieci. Z pewnością żaden maluch nie pominie okazji, by chwycić jedną z grzechotek i wykorzystać w pełni jej możliwości. Bez wątpienia to wymarzony prezent mikołajkowy dla malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij