Zimowy spacer z dzieckiem – jakie akcesoria będą przydatne?

Zimowy spacer z dzieckiem – jakie akcesoria będą przydatne?

grudzień 3, 2020

Spacery na świeżym powietrzu są polecane w każdym wieku i o każdej porze roku. Przechadzki pozwalają nie tylko dotlenić młody organizm, ale i wzmocnić jego odporność. Najlepiej spacerować w otoczeniu zieleni, w parkach czy na terenach leśnych. Jak przygotować się do takiego wyjścia w czasie zimy?

Zabierz kocyk jesienno-zimowy

Kocyk jesienno-zimowy to niezbędny gadżet w trakcie zimowego spaceru. Maluszek przebywając na zewnątrz powinien czuć się komfortowo i nie marznąć. Odpowiedni kocyk wykonany jest z oddychającego materiału i z jednej strony posiada miły w dotyku polar. Dobrej jakości kocyk dla dziecka przetrwa wiele miesięcy nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu. Warto rozważyć także zakup zestawu jesiennego zawierającego kocyk jesienno-zimowy oraz poduszkę antywstrząsową przeznaczoną do wyjść zimowych. To pozwoli lepiej przygotować się do zimowej eskapady.

A może śpiworek?

Śpiworek do wózka to równie przydatny gadżet w czasie zimowego spaceru, co ciepły kocyk. Odpowiedni śpiwór zapewnia dodatkową izolację w przypadku gdy materac w wózku nie jest wystarczająco gruby. Dodatkową zaletą przedmiotu jest to, że pomaga utrzymać stałą temperaturę. Nawet najbardziej energiczny maluch będzie szczelnie przykryty i chroniony przed zimnem. Niepotrzebne okażą się buciki na spacerku – wystarczy odpowiednio zabezpieczyć maluszka z pomocą śpiworku. Ten oferowany w sklepie MiniAnia ma miły materiał i dodatkowo dekoracyjne nadruk, który będzie cieszył oko przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij