Statki

Wkładka do wózka MINKY

Dostępne w naszej kolekcji wkładki do wózka minky to wysokiej jakości produkt, który okaże się nieoceniony podczas spaceru. Pomoże Ci zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodka. Dzięki antyalergicznemu wypełnieniu mogą go używać także rodzice pociech cierpiących na reakcje uczuleniowe.

Zalety wkładki do wózka minky

Te produkty to miękka, delikatna w dotyku tkanina, łagodna dla skóry dziecka. Sam materiał nadaje się zarówno na chłodniejsze, jak i cieplejsze dni. Chroni przed zimnem, ale jest na tyle przewiewny, że umożliwia wymianę powietrza i oddychanie skóry, co zabezpiecza dziecko przed przegrzaniem w letnim okresie.

Wkładka do wózka minky posiada też poduszkę w kształcie motylka, którą w razie potrzeby można wyjąć. Jej antywstrząsowe właściwości świetnie nadają się na spacer, gdzie ważne jest podpieranie główki niemowlęcia. Utrzymuje ją też w miejscu, zapobiegając kiwaniu się na boki. Taki profil jest też bardzo przydatny podczas zasypiania, ponieważ wyboje na drodze nie obudzą malucha.

Wygodne mocowanie produktu pozwala na zapewnienie mu stabilności, a regulacja pasów sprawia, że pasuje on do każdego modelu gondoli. Cały zestaw jest też bardzo wytrzymały, co pozwoli Ci cieszyć się nim przez cały okres dorastania Twojej pociechy.

Walory estetyczne wkładki do wózka

Dostępna w sklepie MiniAnia wkładka do wózka minky ozdobiona jest atrakcyjnym dla dziecka wzorem, który przyciągnie jego uwagę i rozwinie wyobraźnię. Delikatne kolory łagodnie stymulują wzrok niemowlaka i pomagają mu w nauce rozpoznawania barw.

WKŁADKA DO WÓZKA MINKY posiada 6 punktowe dziurki na klamry i pasy + dwie dziurki na mocowanie motylka.

Wkładki można używać bez motylka.

Wkładka wypełniona jest włókniną antyalergiczną ze sprężystym silikonem o grubości 2,5cm.

Każda wkładka ma u góry troczki dzięki którym przymocowujemy ją do stelaża wózka aby uniknąć przesuwania się po siedzisku.

Motylek jest mocowany jest do wkładki na pasek z rzepem.

Motylki można wyjąć i użyć w nosidełku, lub foteliku samochodowym jako podusię antywstrząsową.

Zarówno motylek jak i ochraniacze i wkładka są obustronne.

Wymiary:

Motylek :
wysokość – 28cm
Szerokość – 38cm

Wkładka :
Szerokość – 35cm
Wysokość – 80cm

Ochraniacze na pasy:
Szerokość- 16cm
Wysokość- 15cm

PRODUKT WYPRODUKOWANO W POLSCE

Wyświetlanie jednego wyniku

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij