Poduszki 6 sztuk gwiazdki

Strona główna » Ochraniacze do łóżeczka » Ochraniacz Modułowy

Ochraniacz Modułowy

Przedstawiamy wysokiej jakości ochraniacz modułowy na szczebelki. Ten idealny do dziecięcego łóżeczka produkt to zestaw sześciu poduszek, wykonanych z miękkiego, przyjaznego dziecku materiału. Gwarantują bezpieczny sen i zapobiegają wypadnięciu malucha, będąc także ciekawym elementem aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju.
Dlaczego warto mieć ochraniacz modułowy na szczebelki?
Ten szczególnie przydatny gadżet gwarantuje bezpieczeństwo malucha, tak podczas snu, jak i samodzielnego poruszania się w łóżeczku. Ochraniacz modułowy na szczebelki chroni delikatną główkę i ciało dziecka przed ewentualnymi uderzeniami. Nie ma ono jeszcze aż takiej kontroli nad swoim ciałem, więc łatwo o uraz w przypadku dużej aktywności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ochraniacz do łóżeczka jako element wystroju:

Składający się z zestawu poduszek ochraniacz do łóżeczka modułowy to nie tylko sposób na zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa, ale także piękna dekoracja dziecięcego pokoju. Delikatne, pastelowe kolory, jakimi został przyozdobiony, wpasują się w styl, który udało Ci się stworzyć za pomocą innych produktów z naszego sklepu.

Łagodne barwy są także bardzo korzystne dla dziecka. Delikatnie stymulują jego wzrok w okresie, w którym uczy się poznawania kolorów i prostych kształtów.

Te akcesoria można przymocować do szczebelków za pomocą troków. Z jednej strony zrobione są ze 100% bawełny, a z drugiej z miękkiego polaru minky. Antyalergiczne wypełnienie sprawia, że nie wywołają u malucha reakcji uczuleniowej, co przyda się w przypadku dzieci o wrażliwej skórze i skłonności do alergii.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 16 opinii

MiniAnia