Karty i Książeczki Kontrastowe

Karty kontrastowe „Czarne i Białe” Papa Mili zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku najwyższy stopień bezpieczeństwa, jest to najistotniejszy element dla każdego rodzica i dziecka.
Wszystkie karty Papa Mili drukowane się przy użyciu barwników pochodzenia roślinnego. Pigmenty, które zostały użyte do wydruku przeszły pozytywne testy, dzięki czemu wytwór Papa Mili dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.

Wszystko dzieje się z poszanowaniem dla zdrowia dzieci.
Należy dodać, że książeczki, które są produkowane masowo, zawierają w sobie farbę z ołowiem lub innymi metalami ciężkimi, nasze nie!
Karty kontrastowe Papa Mili to ręcznie wykańczane dzieło z należytym poszanowaniem i starannością. Każdej pozycji poświęca się tyle samo czasu i miłości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Książeczka 0+ ,,Moje pierwsze owoce i warzywa”

    12,00 

    Książeczki kontrastowe „Moje pierwsze owoce i warzywa” to 1 z części serii „Czarne i Białe”. Zawiera czarno-białe obrazki – pierwsze owoce i warzywa, które Twoje dziecko spotka w swoim życiu. Ilustracje zostały dobrane w taki sposób, aby pokazać to, co dziecko zobaczy oraz – w późniejszym etapie życia – będzie mogło spróbować w Polsce.

  • Książeczki kontrastowe 3+ ,,Czarne białe ,czerwone i żółte”

    36,00 

    Karty kontrastowe na sznureczku „Czarne i Białe” Papa Mili. Zestaw jest kontynuacją książeczek i kart kontrastowych „Czarne i Białe” . Książeczki zawierają czarno-białe ilustracje, przeplatane czerwonymi i żółtymi kształtami. Wspomagają rozwój wzroku, koncentrację, procesy poznawcze, uczą podstawowych barw i kształtów, a także są doskonałą formą zabawy. W książeczkach zawarte zostały: kształty, przedmioty, zwierzęta, owoce i warzywa….