Książeczka 0+ ,,Moje pierwsze kształty”

KARTY I KSIĄŻECZKI KONTRASTOWE

Karty kontrastowe „Czarne i Białe” Papa Mili zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku najwyższy stopień bezpieczeństwa, jest to najistotniejszy element dla każdego rodzica i dziecka.

Wszystkie karty Papa Mili drukowane się przy użyciu barwników pochodzenia roślinnego. Pigmenty, które zostały użyte do wydruku przeszły pozytywne testy, dzięki czemu wytwór Papa Mili dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.

Wszystko dzieje się z poszanowaniem dla zdrowia dzieci.

Należy dodać, że książeczki, które są produkowane masowo, zawierają w sobie farbę z ołowiem lub innymi metalami ciężkimi, nasze nie!

Karty kontrastowe Papa Mili to ręcznie wykańczane dzieło z należytym poszanowaniem i starannością. Każdej pozycji poświęca się tyle samo czasu i miłości.

Karty kontrastowe Papa Mili są bardzo lekkie, w porównaniu z tekturowymi kartami dostępnymi na rynku. Papa Mili w swoich produktach wykorzystuje bardzo gruby papier jako podłoże.

Karty kontrastowe Papa Mili stworzone zostały przez doświadczonych rodziców.

Instynkt oraz własne obserwacje przyczyniły się do finalnego wyglądu kart – każdy element odpowiada temu, co w niedalekim czasie napotka na swojej drodze Szkrab.

Zarówno pomysł, druk i sprzedaż – wszystko odbywa się na przestrzeni polskiego rynku. Nie ma tutaj miejsca na produkty chińskie czy tajwańskie.

Produkt jest całkowicie polski, ręcznie wykańczany w domowym zaciszu, bezpiecznie wykonany – specjalnie dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka.

 

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

BLACK WEEK TRWA, z kodem BLACK -15% NA WSZYSTKO !!! Zamknij