Książeczka 0+ ,,Moje pierwsze owoce i warzywa”

Strona główna » Pierwsze zabawki » Karty i Książeczki Kontrastowe

Karty i Książeczki Kontrastowe

Karty kontrastowe „Czarne i Białe” Papa Mili zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku najwyższy stopień bezpieczeństwa, jest to najistotniejszy element dla każdego rodzica i dziecka.
Wszystkie karty Papa Mili drukowane się przy użyciu barwników pochodzenia roślinnego. Pigmenty, które zostały użyte do wydruku przeszły pozytywne testy, dzięki czemu wytwór Papa Mili dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.

Wszystko dzieje się z poszanowaniem dla zdrowia dzieci.
Należy dodać, że książeczki, które są produkowane masowo, zawierają w sobie farbę z ołowiem lub innymi metalami ciężkimi, nasze nie!
Karty kontrastowe Papa Mili to ręcznie wykańczane dzieło z należytym poszanowaniem i starannością. Każdej pozycji poświęca się tyle samo czasu i miłości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Karty kontrastowe Papa Mili są bardzo lekkie, w porównaniu z tekturowymi kartami dostępnymi na rynku. Papa Mili w swoich produktach wykorzystuje bardzo gruby papier jako podłoże.
Karty kontrastowe Papa Mili stworzone zostały przez doświadczonych rodziców.
Instynkt oraz własne obserwacje przyczyniły się do finalnego wyglądu kart – każdy element odpowiada temu, co w niedalekim czasie napotka na swojej drodze Szkrab.
Zarówno pomysł, druk i sprzedaż – wszystko odbywa się na przestrzeni polskiego rynku. Nie ma tutaj miejsca na produkty chińskie czy tajwańskie.
Produkt jest całkowicie polski, ręcznie wykańczany w domowym zaciszu, bezpiecznie wykonany – specjalnie dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 40 opinii

MiniAnia