PODUSZKA TYP C

;

PODUSZKA TYP C Jest to duża, bardzo komfortowa poduszka ciążowa o długości ok. 115 cm. umożliwiająca wygodne spanie na boku. Jest to szczególnie korzystne dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży, kiedy rosnący brzuszek zaczyna przeszkadzać – także w spaniu.
Dzięki poduszce ciążowej SUPER MAMI możesz wygodnie ułożyć się do snu lub wypoczynku w ciągu dnia. Końce poduszki są lekko zaokrąglone, dzięki czemu z jednej strony możesz wygodnie ułożyć głowę, a drugi jej koniec umieścić między kolanami. Ergonomiczna budowa poduszki ciążowej zapewnia odciążenie stawu biodrowego poprzez lekkie uniesienie kolana i prawidłowe ułożenie kręgosłupa w pozycji leżącej co pomaga zapobiegać bólom kręgosłupa i biodra. Poduszka ciążowa SUPER MAMI daje wsparcie Twoim zmęczonym plecom i pomaga ułożyć w jednej linii kark, kręgosłup, biodra i nogi, dzięki czemu będziesz mogła porządnie i zdrowo wypocząć.
Poduszka dla kobiet w ciąży SUPER MAMI daje także możliwość podparcia brzucha, dzięki środkowej, nieco szerszej części. Tak jak w przypadku wsparcia pleców, dzięki zastosowaniu poduszki ciążowej SUPER MAMI łatwo uzyskasz optymalne ułożenie ciała, zapobiegając niepotrzebnym napięciom karku czy kręgosłupa. Zwinięta w rogala służy jako oparcie dla zmęczonych i obolałych pleców, a także jako wałek pod opuchnięte nogi.
A gdy Twoje maleństwo podrośnie stanowi bezpieczny kojec dla dziecka i jest bardzo pomocna w nauce siadania. Dla starszego rodzeństwa lub dla większego malca, sprawdza się doskonale jako poducha do wypoczynku oraz do zabawy.
Stanowi super poduszkę jak i zabezpieczenie w pierwszych miesiącach samodzielnego spania we własnym łóżeczku (odpowiednie ułożenie poduszki zapobiega wypadnięciu dziecka z łóżka).
Poduszka ciążowa SUPER MAMI pozwala na wygodne karmienie dziecka. Wystarczy owinąć poduszkę wokół talii i umieścić na niej maluszka. Poduszka dla kobiet w ciąży SUPER MAMI zapewnia maksimum komfortu podczas karmienia piersią na siedząco, zapewniając wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion.
Skład:
– Obszycie: materiał 100% bawełna
-Wypełnienie: 100% antyalergiczne włókna silikonowe.
-Poszewkę można prać w pralce w temp. 40 °C
Zalety poduszek SUPER MAMI:
-elastyczne wypełnienie oraz specjalny zaprojektowany wsyp z równie elastycznego materiału pozwala na dostosowanie się poduszki do kształtu ciała matki,
-służy jako oparcie dla zmęczonych i obolałych pleców,
-wałek pod opuchnięte nogi, daje wsparcie na rosnący brzuszek,
-doskonale służy po porodzie jako poduszka rehabilitacyjna
-do karmienia piersią, zapewniając mamie i dziecku najdogodniejszą pozycję.
-pozwala matce na rozluźnienie mięśni ramion i karku,
-miękka i miła w dotyku stanowi bezpieczny kojec dla dziecka i jest bardzo pomocna w nauce siadania,
-zapewnia zdrowy i spokojny sen dzięki właściwościom antyalergicznym, dla starszego rodzeństwa,
– gdy już twoje maleństwo podrośnie, sprawdza się doskonale jako poducha do wypoczynku oraz do zabawy,
– stanowi super poduszkę jak i zabezpieczenie w pierwszych miesiącach samodzielnego spania we własnym łóżeczku (odpowiednie ułożenie poduszki zapobiega wypadnięciu dziecka z łóżka)

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

TRWA PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY Zamknij