Pojazd Jake Red Cars

Jeździk trójkołowy

Dostępne w naszym sklepie rowerki dla dzieci to świetne narzędzie do rozwoju motoryki oraz zmysłu równowagi i przygotowania malucha na prawdziwy model. Jeździki ą lekkie, bezpieczne i wytrzymałe. Proponujemy produkty w wielu kolorach i designach. Jaskrawe barwy na pewno przyciągną uwagę malucha i sprawią, że chętnie będzie korzystał z nowej zabawki.

Jak wybrać rowerek trójkołowy?

Wybierając rowerek trójkołowy dla dzieci, przede wszystkim weź pod uwagę wzrost Twojego malucha. Zwróć uwagę na to, aby produkt nie był ani zbyt duży, ani za mały, ponieważ pociecha może się szybko zniechęcić do zabawy. Prezentowane modele są idealne, jeśli dziecko nieufnie podchodzi do standardowego biegowego modelu. Na tym bardzo łatwo jest utrzymać równowagę, co pomoże mu przyzwyczaić się i przygotować do prawdziwego roweru z pedałami!

Jeździki trójkołowe w MiniAnia

Co bardzo istotne, jeździk trójkołowy dla dzieci jest bezpieczny. Dzięki ogranicznikowi skrętu kierownicy dziecku nie stanie się krzywda podczas upadku, ponieważ składa się ona wtedy na płasko. Pozwala to uniknąć ewentualnych siniaków i poważnych obrażeń.

Nasze jeździki mają także zalety istotne dla rodziców. Ich niewielka waga sprawia, że możesz je zabrać na spacer i nieść nawet wtedy, gdy maluchowi nie będzie chciało się już jeździć. Później można je także przerobić na wersję z dwoma kołami, gdy Twoja pociecha przyzwyczai się już do trzech. Ten zakup to także dobry sposób na to, by sprawdzić, czy w ogóle będzie zainteresowana taką zabawką i czy warto w przyszłości inwestować w większą wersję.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.7/5.0
Na podstawie: 52 opinii